Як досягти правильної оптимізації ваги?

Коли ми говоримо про схуднення і оптимизацію своєї ваги, ми маємо на увазі в першу чергу не індивідуальну оцінку людиною своїх параметрів, а реальну, виведену з багаторічних старанних спостережень.

Ваша вага може здаватися вам надмірною або нормальною, але вона повинна становити якусь певну цифру. Розрахувати її дуже просто – це ріст в сантиметрах мінус 100. Якщо ваша вага відрізняється від цього в більшу сторону, починайте допомагати собі.

В першу чергу з’ясуйте, чи не є причини вашого ожиріння психоемоційними. Це може бути безпричинна туга, депресія, постійний стрес. Все це спричиняє або гормональне зрушення, або просте переїдання «від нервів». Постарайтеся видалити подібні фактори з вашого життя.

Ось ви вже наважилися схуднути. Обов’язково проконсультуйтеся перед найголовнішим кроком з лікарем. Можливо, ви помиляєтеся у визначенні причин вашої надмірної ваги, і вона – лише наслідок якоїсь важкої хвороби, яка змістила вам вуглеводний баланс. Тоді дієти не принесуть користі, поки ви не вилікуєте корінь хвороби.

Очевидно, що в першу чергу вам необхідно припинити надходження в організм зайвих вуглеводів і жирів, інакше будь-які схуднення будуть безглуздими.

Обмежте в своєму раціону продукти, що містять зашкалюючу кількість вуглеводів – ласощі, борошняні вироби, макарони, деякі види фруктів – кавуни, банани, виноград. Віддавайте перевагу грубій їжі – хліб грубого помелу, свіжі овочі. Якщо ви доповните свій раціон пророщеною пшеницею, свіжою, а також квашеною капустою, у вас помітно покращиться обмін речовин. Ми б рекомендували вам готувати кашу з пророщеної пшениці на воді – без цукру і молока.

Допоможіть собі також виключенням з раціону тваринних жирів, віддаючи перевагу рослинним. Вживайте в їжу нежирні різновиди таких продуктів як молоко, сир, риба, м’ясо.

Не забувайте, що фізичні вправи – важлива умова скидання ваги. Вони оптимізують швидкість цієї процедури, та й просто мають зміцнюючий ефект. Стабілізувавши роботу функцій організму, ви зможете відновити процеси обміну речовин, отримаєте в результаті бажані результати схуднення, а головне, зможете закріпити їх – адже тепер їжа почне засвоюватися правильніше і краще.

Джерело ledisite.ru

Не пропустіть