Вийшли з моди: 7 моделей светрів, про які варто забути

Складно уявити собі осінньо-зимовий гардероб без теплого светра! Але його завдання – не тільки зігрівати нас, але й прикрашати. На щастя, сьогодні магазини пропонують безліч актуальних варіантів. Але є серед них і ті, що вже вийшли з моди. Ці 8 моделей светрів потрібно викинути на смітник у цьому сезоні!

Светр з мереживом

Мереживо в якості декору залишилося в колекціях 5-річної давності. Сьогодні ви не побачите ні сукні-комбінації з мереживом, ні тим більше джемпер. А якщо і знайдете такий екземпляр у себе в шафі, то краще прибрати його від гріха подалі.

Актуальне правило для мереживних речей – все або нічого! Повністю мереживний топ – це модно, а вставка – це всього лише застарілий компроміс.

Светр з коротким рукавом

Светри з короткими рукавами виглядають дивно і непрактично. Ні в одній з останніх колекцій ви не зустрінете таку модель. Якщо вже й хочеться пограти з довжиною рукава, вибирайте актуальну в цьому сезоні в’язану жилетку.

Довгий приталений светр

Одяг в “обліпку” давно не в пошані у дизайнерів. Вибираємо тільки напівприталений крій або легкий оверсайз. А для зимового одягу – це особливо важливо. Адже тісний светр не тільки виглядає старомодно, але й не зігріє вас через занадто щільне прилягання.

Светр зі стразами

Написи і малюнки, викладені стразами і камінням, до сих пір можна зустріти на наших жінках. Але тільки на тих, що не стежать за тенденціями! Від слова зовсім. Такий декор виглядає не тільки застарілим, а й зовсім не ошатним. Якщо хочете виглядати сучасно, то в якості блискучого декору підійдуть знімні комірці з намистин або перлів, або прикраси у вигляді ланцюгів з великими ланками.

Светр з хомутом

Актуальні комірці на светрах не виглядають похмуро і не сповзають вниз як “хомут”. І навіть не кажіть, що це жіночно! Горловина може бути об’ємною, але при цьому повинна знати своє місце, тобто бути високою і стійкою. Це надає светру зібраності і елегантності.

Зі строкатим малюнком

З принтами завжди все не просто. Але так було і раніше! Сьогодні візерунок на светрі повинен бути максимально простим і схематичним. Прості лінії, геометричні фігури типу Аргайл і будь-які види клітинки вітаються. А ось нагромадження з квіточок і різнокольорових смужок – позаминуле століття.

Светр тонкої в’язки

Об’ємна в’язка у вигляді візерунків, актуальна як ніколи. В такому светрі ви будете найстильнішою. Але тільки за однієї умови – якщо ваш светр не буде занадто тонким. На заміну скромній в’язці прийшли об’ємні візерунки у вигляді кісок, ромбів і квітів.


Не пропустіть