Володимир Остапчук показав, як відсвяткував з коханою річницю стосунків

Український шоумен Володимир Остапчук поділився з фанами чудовою новиною. За словами чоловіка, він відсвяткував з коханою дружиною річницю стосунків.

Наразі відоме подружжя перебуває на відпочинку в Греції. Саме там телеведучий відправився з Христиною Горняк на романтичне побачення й привітав її з такою важливою датою.

Дружина Володимира Остапчука поділилась в Instagram-stories романтичними світлинами. А ще вона показала, якими подарунками закохані обмінялись з нагоди річниці стосунків.

На побачення з телеведучим Христина Горняк одягнула красиву сукню білосніжного кольору та зібрала волосся в пучок. Свій ефектний образ вона доповнила помадою червоного кольору.

Володимир Остапчук теж постав перед камерою у красивому вбранні. Він одягнув класичні штани сірого кольору та білосніжну сорочку. На фото подружжя позує за святковим столом та щиро усміхається.

За словами телеведучого, пройшов рівно рік, як пара заручилась. Однак, подружжя зізналось, що відвяткувало ще одну важливу дату. Закохані повідомили, що саме два роки тому познайомились.

А ще подружжя обмінялось коштовними подарунками, а саме омріяними годинниками. Христина Горняк та Володимир Остапчук відразу приміряли їх та похизувались цінними презентами.

Читайте також: Юрій Горбунов та Катерина Осадча вдруге стали батьками


Не пропустіть