Володимир Остапчук поглузував з Ольги Фреймут, спародіювавши свою колегу

Відомий український шоумен та телеведучий Володимир Остапчук вирішив поглузувати зі своєї колеги, спародіювавши Ольгу Фреймут. Не так давно жінка опублікувала в особистих соцмережах відео, в якому продемонструвала правила етикету.

Телеведуча показує, як правильно підняти те, що впало. Проте, Володимир Остапчук вирішив відзняти свою версію даного ролику. На сторінці в Instagram чоловік опублікував відео, в якому позує у спортзалі.

Шоумен показав, як правильно піднімати важку гирю. Перед камерою телеведучий постав в спортивних шортах білого кольору, сірій майці та кросівках. В ролику він кумедно демонструє свої рухи, глузуючи з Ольги Фреймут. Відео відразу оцінила велика кількість шанувальників. Вони заявили, що Володимир Остапчук постійно створює чудовий настрій.

Також кумедний ролик прокоментувала й сама Ольга Фреймут. Вона зробила телеведучому комплімент й позитивно відреагувала на його відео. Шоумен повідомив, що ні в якому разі не збирався ображати свою колегу. За його словами, він просто продемонстрував власну версію, як правильно піднімати предмет.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)


Не пропустіть