Оля Полякова розповіла, як била посуд та влаштовувала чоловіку скандали

Популярна співачка Оля Полякова не перестає дивувати шанувальників своїми зізнаннями. Нещодавно жінка розповіла про скандали, які влаштовувала коханому чоловіку. За словами артистки, раніше вона зовсім не контролювала своєї поведінки.

Відома виконавиця часто била дорогий посуд та, навіть, дряпала обличчя коханому. Проте, Оля Полякова зізналась, що чоловік терпів усі її витівки та скандали. Він неодноразово ходив на роботу з роздряпаним обличчям й говорив, що його поранив домашній улюбленець.

Також артистка розповіла, що могла втекти до лісу, коли сварилась з чоловіком. За словами Олі Полякової, одного разу вона їхала з коханим в машині. Надворі вже була ніч. Влаштувавши чоловіку скандал, артистка вискочила з машини й побігла до лісу.

Вадим дуже довго терпів такі витівки своєї дружини та їхав її шукати. Проте, одного разу він вирішив провчити кохану й після скандалу поїхав додому, залишивши співачку наодинці. Більше Оля Полякова не влаштовувала таких істерик.

Також жінка повідомила, що вдячна коханому за його величезне терпіння та любов. Зараз Оля Полякова стала набагато спокійніша та урівноважена. Вона більше не б’є дорогий посуд й не влаштовує скандали чоловіку.


Не пропустіть