Вокаліст “ТНМК” Фагот розповів, як деякий час був батьком для незнайомої йому дівчинки

Вокаліст популярного українського гурту “ТНМК” Олег Фагот вирішив допомогти колишній дружині.

Під час інтерв’ю, в рамках проєкту “Зірковий шлях”, чоловік розповів, як йому довелося деякий час виступати у ролі батька незнайомій йому дівчинці.

Варто зауважити, що багато років тому чоловік був одружений з жінкою, яку звати Аліна, яка, до речі, має доволі строгих батьків. Попри те, що їх стосунки складалися чудово, втім через вісім років закохані вирішили розлучитися, оскільки уся їх пристрасть й любов перейшла в дружбу.

Через деякий час дівчина завагітніла від іншого чоловіка, який, зі свого боку, вирішив не брати на себе відповідальність й розлучився з Аліною. Саме тоді жінка попросила Олега виступити у ролі батька на деякий час, аби хоч якось пояснити це батькам. Колишня обраниця виконавця запропонувала йому обрати історію, де він, нібито, також пішов від неї, коли вона завагітніла.

“Ти розумієш, що я тоді буду виглядати покидьком в їхніх очах?”, – запитав в неї Олег, втім дівчину це в той момент зовсім не хвилювало.

На щастя, через декілька років Аліна зустріла іншого чоловіка з яким у неї усе склалося й жінка “звільнила” Олега від зайвих зобов’язань.

Читайте також: Вокаліст “ТНМК” захворів на коронавірус


Не пропустіть