Влад Яма зізнався, чому вирішив показати обличчя синочка шанувальникам

Український хореограф й танцівник Владислав Яма вперше показав обличчя свого 4-річного первістка Леона під час зйомок проєкту “Маскарад”.

Під час свого інтерв’ю для Каті Осадчої чоловік розповів, чому нарешті наважився познайомити сина з шанувальниками. За словами знаменитості, він відтягував цей момент максимально. І справді, обличчя Леона чоловік танцівник усіляко приховував на сімейних фотографіях. Зрештою, разом з коханою обраницею Ліліаною, Владислав вирішив, що це не може продовжуватись вічно.

Також хореограф зауважив, що говорив про це і з самим Леоном. Владислав додав, що його син вже є маленьким чоловіком й інколи бере участь в прийнятті важливих рішень, які хоч якось впливають на його життя.

В кінці Яма зізнався, що синочок трішки засоромився, коли вперше побачив відео з собою, зняте під час “Маскараду”, однак пізніше передивлявся його разів двадцять. Зрештою, Леонові дуже сильно сподобався проєкт й хлопець неодноразово запитував у зіркового татуся коли він знову зможе прийти на шоу разом з ним.

Читайте також: Влад Яма вперше показав обличчя 5-річного синочка Леона на фотографії

Не пропустіть