Влад Яма неочікувано похизувався подякою від військових

Відомий український хореограф Влад Яма дуже часто потрапляє у скандали. Чоловіка постійно критикують за перебування в США під час війни. Фоловерів неабияк обурює те, що Влад Яма показує безтурботне життя за кордоном в той час, коли в Україні гинуть люди. Хореограф вже неодноразово відповідав на критику. Також чоловік повідомляв, що допомагає українцям навіть з-за кордону.

Нещодавно він неочікувано похизувався подякою від військових. В Instagram-stories Влад Яма опублікував знімок подяки, яку благодійному фонду “Florida for Ukraine” вручили командування та особовий склад 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Як виявилось, фонд неабияк допомагає Україні під час війни. До його складу входить і Влад Яма.

Саме тому хореограф похизувався подякою від військових. Однак, фоловери неоднозначно відреагували на публікацію чоловіка. Вони постійно критикують Влада Яма та звинувачують у незаконному перетині кордону під час війни.

Підписники неодноразово запитували хореографа, чому він не повертається додому. Однак, чоловік так і не відповів. На думку фоловерів, Влад Яма не хоче повертатися до України, адже боїться, що доведеться піти на фронт.

Читайте також: Олексій Завгородній натякнув, з ким саме перебуває у стосунках


Не пропустіть