Наталія Могилевська показала, який подарунок отримала від бойфренда у свій день народження

Відома українська співачка Наталія Могилевська приємно здивувала своїх підписників. Зірка похизувалась оригінальним подарунком від коханого. 2 серпня Наталія Могилевська відсвяткувала день народження. Їй виповнилось 48 років. В цей день співачка отримала багато позитивних емоцій.

Коханий Наталії Могилевської підготував для неї справжній сюрприз. Він орендував незвичайний будиночок в Києві, який розташований просто на дереві. В ньому є спальне місце, гамак та навіть журнальний столик. В Instagram-stories Наталія Могилевська поділилась новими кадрами, похизувавшись будиночком на дереві.

Саме там співачка відсвяткувала день народження. Знаменитість зізналась, що була неабияк вражена від такого подарунка. За словами Наталії Могилевської, раніше вона ніколи не жила в будиночку на дереві. Також в закоханих була святкова вечеря під куполом. Місце було прикрашене в українському стилі та грала інструментальна музика.

Фоловери щиро пораділи за Наталію Могилевську. Вони привітали співачку з днем народження, засипавши найкращими побажаннями. За словами підписників, обранець Наталії Могилевської підготував для неї дуже красивий подарунок. Фоловери побажали парі міцного кохання та успіхів у стосунках.

Читайте також: Віталій Козловський вирушив на передову та поділився новим фото


Не пропустіть