Вікторія Бекхем вразила своїм зовнішнім виглядом

46-річна Вікторія Бекхем отримала безліч компліментів. Багато шанувальників відзначили, що дизайнера можна прийняти за юну дівчину навіть поруч з 26-річною Ніколою Пельтц і 21-річним Брукліном.

Первісток екс-солістки групи Spice Girls і знаменитого футболіста Девіда Бекхема підтримує з ними прекрасні відносини. Батьки стали друзями сина і його коханої, вони влаштовують подвійні побачення, якщо знаходяться в одній країні.

Нещодавно Вікторія і Девід прилітали з Великобританії в Америку, де зараз живуть Бруклін і Нікола. Вчотирьох вони сходили в ресторан, щоб відзначити зустріч. Юнак оприлюднив зроблене під час вечері фото з нареченою і батьками. Вікторія вибрала для вечора сукню лимонного кольору, а Нікола – темний комплект з тісного топа і штанів.

«Фото з вечора в оточенні обожнюваних мною людей. Люблю вас люди!” – написав Бруклін. Багатьох фанатів захопили теплі відносини між Ніколою і батьками коханого. Вони також помітили, що актриса позичила Вікторії свою сукню, в якій дівчину бачили під час спільної сімейної поїздки.

“Дуже красиві! Але Вікі – сама чарівність!», «Вони обмінюються речами! Так круто!», «З Вікторії вийде класна свекруха!», «Дуже молоденька Вікторія! Вона ніби одного віку з Брукліном та Ніколою», «Посмішка Девіда – бомба! Хоча поруч з такою дружиною гріх не посміхатися», – написали користувачі.

Незважаючи на щасливі обличчя подружжя, в їхніх відносинах настали похмурі часи. Інсайдери повідомили, що між Вікторією та Девідом виникла напруга через гроші. Бренд дизайнера терпить великі збитки, але вона відмовляється кидати власну справу.

«Девід намагається їй довести, що кінець неминучий. Він хоче залишитися в Маямі, йому подобається жити там. І він не горить бажанням вкладати сімейні гроші в те, що перестало працювати. Але Вікторія проти. Вона вважає бренд своєю дитиною, а також боїться виглядати невдахою в очах колег і друзів», – передає слова джерела «Ok!».

Читайте також: Джамала вразила фанів своєю розкішною фігурою


Не пропустіть