Ірина Шейк вперше після розриву відверто розповіла про Бредлі Купера

35-річна Ірина Шейк дала рідкісний коментар про колишнього коханого. Топ-модель дала зрозуміти, що дуже тепло ставиться до батька своєї трирічної доньки Леї.

За романом зірки подіумів і глянцю з американським актором Бредлі Купером стежив увесь світ. Багато хто вважав, що ці відносини приведуть Ірину під вінець. Але зоряний союз розпався через два роки після народження дитини.

Шейк увесь цей час відмовлялася коментувати зміни в особистому житті. Але модель захотіла закрити це питання і пояснила, чому не любить піднімати теми про колишніх коханців. «Мої минулі відносини – це те, що належить тільки мені. Це особисте. Це шматочок мене, і я хочу його тримати при собі», – повідомила Ірина.

Однак про Купера модель все ж обмовилася. Молода мама щаслива, що Бредлі є татом Леї. Модель влаштовує те, як вони з актором виховують дитину, і їх розставання цьому не заважає.

«Бредлі – приголомшливий тато! Я ніколи не розуміла значення терміна “спільна опіка”. Коли я з дочкою – я на 100% мама, а коли Лея зі своїм татом – він на 100% її батько. Спільна опіка для мене – це просто бути батьками», – заявила Шейк.

Топ-модель також розповіла, як Лея ставиться до її популярності. За словами Ірини, донька розуміє, що мама – супермодель, але не відчуває цього. Іноді вона навіть жартує над портретом матері, який зробив знаменитий фешн-фотограф.

«У мене вдома є величезний знімок авторства Пітера Ліндберга. Лея завжди жартує, бачачи його. Вона каже: “Я хочу цю маму, а не ось цю”, – і вказує на фото. Ми разом сміємося над цим», – розповіла Шейк американському виданню Elle.

Інтерв’ю колишньої коханої Купера супроводжували її нові знімки. На одному Ірина з’явилася в білому топі на голе тіло і шкіряних штанах кльош. Вона прийняла зухвалу позу і спрямувала в кадр фірмовий пронизливий погляд.

На другому кадрі Шейк позувала в білому образі з бра, піджака і брюк з високою посадкою. Наряд відтіняв смагляву шкіру зірки і підкреслив її струнке тіло. «Красуня!», «Ірина виглядає приголомшливо!», «Цікаве інтерв’ю і класні фото!» – написали користувачі.

Читайте також: Нікіта Добринін став ведучим російського проєкту “Холостяк”


Не пропустіть