Вікторія Бекхем розповіла про б’юті-помилки молодості і ставлення до віку: “Я не прагну виглядати молодше”

45-річна Вікторія Бекхем продовжує ділитися своїми б’юті-секретами з шанувальниками. Нещодавно дизайнер стала гостею британського шоу This Morning, в ефірі якого відверто розповіла про своє ставлення до неминучого старіння. Так, зірка заявила, що не намагається зробити все можливе, щоб виглядати молодше за свої роки.

“Я відмінно приймаю свій вік і зовсім не намагаюся виглядати молодше. Мені просто хочеться добре виглядати як на свій вік, хочеться бути кращою версією себе. Намагаюся зберегти і піклуватися про те, що є у мене на даний момент. Я дійсно не хочу нічого змінювати”,

– поділилася своїми думками Вікторія.

Бекхем також уточнила, що їй подобається, як вона змінюється з віком, проте не подобається саме формулювання, яким описують цей процес, – “старіти”.

У бесіді з ведучими шоу Бекхем також згадала саме початок своєї кар’єри. Вікторія зізналася, що за часів розквіту групи Spice Girls вона допускала багато б’юті-помилок. Одна з них – надто яскравий макіяж.

“Я наносила занадто багато олівця для губ! Занадто багато! Коли я дивлюся фотографії тих років, вони викликають у мене посмішку. Це був хороший шлях, який варто було пройти, щоб зрозуміти важливу річ – іноді чим менше, тим краще”,

– розповіла дружина Девіда Бекхема .

Нагадаємо, що недавно Вікторія Бекхем поділилася ще одним одкровенням. Вікі зізналася, що ніколи не робила пластику обличчя, однак при цьому уточнила, що ні зарікається в майбутньому все ж вдатися до подібних заходів, якщо в цьому з’явиться необхідність.

Джерело Spletnik

Не пропустіть