Віктор Павлік та його молода дружина придбали елітне авто, вартість якого понад 700 тисяч гривень

Відоме подружжя Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова придбало елітне авто для своєї сім’ї. Новою покупкою похизувалась дружина артиста. На сторінці в Instagram вона опублікувала світлину, на якій позує біля автосалону.

Перед камерою щаслива Катерина Реп’яхова постала в темних джинсах, картатому пальті та чорній шапці. На фото концертна директорка демонструє задоволену усмішку та тримає в руках договір купівлі авто.

Судячи з опису, Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова зупинили свій вибір на автомобілі марки Toyota. Відомо, що її вартість понад 700 тисяч гривень.

Подружжя обрало авто кольору білий перламутр. За словами дружини Віктора Павліка, вона неабияк задоволена новою покупкою. Катерина Реп’яхова давно мріяла придбати розкішну автівку.

У дописі жінка побажала своїм фоловерам здійснення найзаповітніших мрій. Катерина Реп’яхова впевнена, що не існує нічого неможливого, якщо сумлінно йти до своєї цілі.

Шанувальники відразу прокоментували новий допис жінки. Вони привітали подружжя з новою покупкою та засипали компліментами. За словами фоловерів, Віктор Павлік та його молода дружина приємно здивували мережу своєю новиною.


Не пропустіть