Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова розсекретили стать своєї майбутньої дитини

Відомий український співак Віктор Павлік та його молода дружина зовсім скоро стануть батьками. Нещодавно пара дізналася стать майбутньої дитини, цією радісною новиною Реп’яхова вирішила поділитися у своєму мікроблозі.

На своїй сторінці у соцмережі Instagram жінка опублікувала чарівне відео, на якому видно, як щаслива пара дізналася, що у них буде хлопчик. Катерина пояснила, що для них з Павліком це був дуже хвилюючий момент. Спочатку вони відвідали лікарню, де жінці зробили УЗД. Після чого спеціалісти передали їй в руки конверт, з такою довгоочікуваною інформацією.

Павлік та Реп’яхова вирішили дізнатися про стать свого первістка вдома. Наодинці у своїй квартирі, позуючи на камеру вони відкрили величезну коробку з кумедним написом “хлопчик-дівчинка”, з якої вилетіли кульки блакитного та синього кольорів. Це означало, що у пари буде син. Після цієї події Віктор на знак подяки вручив Катерині квіти.

Реп’яхова розповіла, що насправді дуже хотіла хлопчика. Проте, чомусь протягом усієї вагітності відчувала, що у них буде маленька дівчинка. Тому, коли із коробки вилетіли кульки синього кольору, жінка була дуже шокована. Вона просто не вірила своїм очам та практично не могла рухатись. У той час, як усі нормальні батьки стрибають від щастя, вони з Віктором ще довго не могли усвідомити цю чудову новину.

Крім цього, Катя розповіла, що довго готувалася перед тим, як дізнатись стать майбутньої дитини. Вона ніяк не наважувалась відкрити коробку, і довго плакала перед цим. Жінка пояснила, що це найбільш хвилюючий момент у її житті.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)

Читайте також: Сергій Бабкін розповів, скільки витратив на дві оперції у Відні


Не пропустіть