Відомий модельєр Андре Тан розповів, як виховує єдину доньку

Український модельєр та дизайнер одягу Андре Тан разом зі своєю коханою дружиною Аліною Харечко виховують 4-річну донечку Софію.

На жаль, чоловік так досі і не познайомив шанувальників зі своєю донькою. Зокрема й на світські заходи знаменитість приходить виключно з дружиною. Втім, під час свого інтерв’ю для “Укрінформ”, Андре вирішив розкрити деякі подробиці виховання своєї дитини.

Найцікавіше виявилося те, що увесь гардероб доньки переповнений одягом з колекції тата. Дівчинка завжди має що одягнути, оскільки Тан займається також й дитячим вбранням.

Зокрема, аби Софія росла самостійною, творчою та з правильними цінностями, дизайнер погодив, що попри перегляд мультфільмів, дівчинка також багато читатиме. Щомісяця чоловік купує їй безліч книжок, аби її бібліотека поступово ставала більшою.

Примітно те, що Андре інколи й сам не терпить деякі книжки Софії, оскільки донька перечитує їх по 5 разів. Попри те, що у його доньки завжди будуть найкращі сукні у світі, найголовніше, це її цінності всередині, зауважив зірковий татусь.

“Важливо закладати правильний фундамент в дитинстві.”

В кінці Тан зізнався, що здебільшого вихованням займається Аліна, зокрема, саме мама найчастіше відчитує дитину.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Andre Tan (@andre_tan_official)

Читайте також:Андре Тан розповів з ким з українських зірок він ненавидить працювати


Не пропустіть