Відома українська співачка одягла 23-кілограмову сукню і пішла під вінець

Ассоль, учасниця шостого сезону шоу “Голос країни” вийшла заміж за свого коханого і друга дитинства Артема Тараненко. Весілля було неймовірно розкішним, про що свідчать безліч казкових фото і відео, які вже з’явилися в Мережі.

Відомо, що для торжества вибрали елітний київський банкет-хол Regent Hill, де розважали понад 150 осіб, серед яких і зірки українського шоу-бізнесу. Власне, деякі з них і розважали публіку своїми виступами, наприклад, MONATIK, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка. А ось вести весілля випала честь знаменитій подружній парі телеведучих Каті Осадчій і Юрію Горбунову.

Сюрпризом для нареченого стало спільне виконання деяких композицій Ассоль і Тіни Кароль в тандемі.

Як і годиться, під вінець Катю Гуменюк вів її батько, бізнесмен і колишній народний депутат Ігор Гуменюк, а двом дівчаткам в образах балерин довірили нести фату нареченої. Потім молодята оголосили зворушливі обітниці.

Відзначимо, що наречена була в пишній, усипаній перлами весільній сукні, яка важить 23 кілограми. Особливістю сукні стали відкриті плечі. Розкішний образ Катя доповнила аксесуарами – сережками з перлами, діадемою з перлами і довгою фатою, яку притримувала, коли йшла до майбутнього чоловіка.

Джерело Hyser
Не пропустіть