Меган Фокс розповіла про нервові зриви

Акторка розповіла, що її часто не сприймали серйозно і просто відмовлялися слухати.

Про це Меган повідомила в інтерв’ю Entertainment Tonight. Наприклад, після виходу декількох фільмів з її участю, де режисери бачили в ній тільки сексуальну дівчину, у акторки трапився справжній нервовий зрив.

«Я не хотіла, щоб на мене дивилися, я не хотіла, щоб мене фотографували, не хотіла зніматися для журналів, ходити по червоній доріжці. Я не хотіла виходити в люди через страх і віру в те, що хтось точно буде наді мною сміятися, плюватися, кричати або просто закидає камінням. Мені довелося пережити дуже важкий період», – розповіла Фокс.

Вплинуло на стан Меган ще й те, що ніхто серйозно не сприймав її заяви про об’єктивацію і гіперсексуалізацію, які вона робила задовго до появи руху #MeToo. Коли вона згадувала про несправедливе ставлення до себе, її не слухали і говорили, що її образ побудований на зовнішності.

Фокс зізнається, що впоратися з ситуацією і поглянути на неї по-іншому їй допомогло народження дітей. Меган і Браян Остін Грін виховують трьох синів – 6-річного Ноа Шеннона, 5-річного Боді Ренсона і 3-річного Джорні Рівера. Також акторка стала мачухою для сина Гріна від попередніх стосунків, Кассівса.

Джерело instyle
Не пропустіть