Відома співачка відмовилася від російського громадянства заради України

Солістка молодого українського гурту YUKO Юлія Юріна прагнула отримати українське громадянство. Про це стало відомо з інтерв’ю у програмі “Світське життя” з Катею Осадчою. Раніше Юріна була громадянкою Росії.

За її словами, отримати посвідку на проживання в Україні вона все ж таки змогла. Співачка наголосила, що цей документ вона робила довгих 3 роки без будь-якої допомоги.

До того ж, солістка нагадала українському телеведучому Сергію Притулі, що він зобов’язувався їй допомогти прискорити отримання громадянства України.

Слід зазначити, що все це почалося з того, що гурт YUKO брав участь у Національному відборі на “Євробачення-2019”. Ведучий Притула поцікавився у співачки, що буде далі, якщо їх гурт зможе вирвати перемогу у нацвідборі. Тоді Юріна зі сцени заявила, що хоче отримати українське громадянство.

Артистка сказала, що вона бажає змінити своє громадянство. Більш того, вона вразила глядачів, оскільки розмовляла українською мовою. Тоді Юлія повідомила, що є громадянкою Російської Федерації, проте вже кілька років проживає на території України.

Джерело Znaj
Не пропустіть