Відома американська акторка звинуватила Меріліна Менсона у зґвалтуванні

Еван Рейчел Вуд відкрито розповіла про стосунки з Меріліном Менсоном. 34-річна американська актриса зізналася у сексуальному насильстві з боку скандально відомого 53-річного музиканта.

Еван Рейчел Вуд зустрічалася з Менсоном з 2006 до 2010 року. Вони навіть планували одружитися. Лише за кілька років актриса вирішила розповісти про те, що насправді сталося між ними. Еван заявила, що рокер здійснив акт сексуального насильства на зйомках кліпу Heart-Shaped Glasses у 2007 році. І цей випадок не був єдиним.

За словами Вуд, закохані мали зобразити інтимну сцену але коли почався запис дубля, то все сталося по-справжньому, у присутності знімальної групи. «Мені було паршиво настільки, ніби я зробила щось ганебне. Ніхто з членів групи не міг нічого вдіяти. Їм було ніяково це бачити», — зізналася акторка.

Еван також зауважила, що вони з Меріліном не обговорювали те, як проходитиме зйомка сцени до запису. «Я професійна актриса і знаю, що таке постільна сцена. Але з таким кошмаром я зіткнулася вперше. Я не знала, як захистити себе чи сказати “ні”, бо мене привчили ніколи не заперечувати – просто боротися до кінця», – заявила артистка.

Зірка також розповіла про жорстоке поводження музиканта щодо неї. “Він не давав мені спілкуватися з сім’єю, розпускав руки, коли я була поруч під час його туру”, – згадала зірка фільму “Світ Дикого Заходу”.

У рамках американського фестивалю незалежного кіно «Санденс» напередодні показали картину «Сходження Фенікса», де Вуд говорить про аб’юзивні стосунки з Менсоном. У першу частину документального фільму увійшли несамовиті зізнання актриси.

У 2018 році Еван Рейчел Вуд дала свідчення про пережите сексуальне насильство але не назвала ім’я кривдника. Минулого року актриса назвала того, чиєю жертвою вона стала. У лютому 2021 року Вуд опублікувала допис в Instagram, де заявила, що Менсон протягом довгих років завдавав їй морального та фізичного болю. Виконавець тоді спростував ці звинувачення.

Після того, як Еван поділилася своєю історією, кілька жінок звинуватили Мериліна у фізичному та сексуальному насильстві. Жертви також подали на нього кілька судових позовів. Адвокати музиканта вважають, що жінки не мають жодних доказів, а їхні заяви — сфабрикований наклеп.

Читайте також: Антоніна Матвієнко відверто розповіла про кризу у стосунках з Арсеном Мірзояном


Не пропустіть