Антоніна Матвієнко відверто розповіла про кризу у стосунках з Арсеном Мірзояном

Антоніну Матвієнко та Арсена Мірзояна вважають найкращим подружжям в українському шоу-бізнесі. Закохані дуже часто з’являються разом на світських заходах. Вони виховують чудову донечку Ніну.

За словами багатьох шанувальників, у подружжя чудова сім’я. Проте, нещодавно Антоніна Матвієнко відверто розповіла про кризу у стосунках зі своїм чоловіком. Артистка вперше зізналась, що хотіла покинути коханого.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, після одного з численних конфліктів вона вирішила розірвати стосунки з Арсеном Мірзояном. Однак, артисту все-таки вдалося переконати жінку в тому, щоб розпочати все з початку.

Антоніна Матвієнко відверто розповіла чоловіку, що їй не подобається у їхніх стосунках. Тоді Арсен Мірзоян пообіцяв коханій повністю змінитись.

Співачка все-таки дала останній шанс своєму чоловіку. За словами Антоніни Матвієнко, вона жодного разу не пожалкувала про своє рішення. Наразі пара завжди знаходить компроміси та старається не сваритись.

Також жінка розсекретила, що дуже часто першою йде на примирення. Антоніна Матвієнко зрозуміла, що завжди потрібно дослухатись одне до одного та не робити поспішних висновків.

Читайте також: Донька Олі Полякової розповіла, який коштовний подарунок вручила їй на 38-річчя


Не пропустіть