Даша Квіткова розповіла, з якими труднощами зіштовхнулась у відпустці з маленьким сином на Сейшелах

Популярна українська блогерка та щаслива мама Даша Квіткова відправилась на відпочинок. На цей раз зірка полетіла у відпустку з коханим чоловіком та маленьким сином. Для подорожі подружжя обрало Сейшели.

Зіркова сім’я вже заселилась в готель та вийшла на зв’язок з фоловерами. В Instagram-stories Даша Квіткова розповіла, як розпочався її відпочинок на Сейшелах. За словами блогерки, в теплих краях подружжя зіштовхнулось з декількома труднощами.

Даша Квіткова зізналась, що страждає від морської хвороби, а в її сина ріжуться зуби. Через це хлопчик постійно плаче та вередує. За словами дружини Нікіти Добриніна, протягом чотирьох днів в нього була підвищена температура. Однак, Даша Квіткова старається не звертати увагу на тимчасові труднощі.

Щаслива мама майже ввесь час приділяє сину та постійно про нього турбується. Проте, блогерка не забуває, що перебуває на відпочинку. Даша Квіткова старається насолоджуватись красивими краєвидами та приділяти час коханому чоловіку.

Велика кількість шанувальників побажала подружжю розібратись з усіма труднощами та чудово відпочити на Сейшелах. Також Даша Квіткова додала, що її сім’я перебуватиме у відпустці 22 дні.

Читайте також: Головний герой “Холостяка” Алекс Топольський прокоментував фінальну церемонію та поділився своїми враженнями від проєкту


Не пропустіть