Відома акторка Римма Зюбіна потрапила в ДТП

Популярна українська акторка Римма Зюбіна розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею в середу вранці. За словами зірки, вона потрапила в ДТП. Подробицями Римма Зюбіна поділилась на сторінці у Facebook.

Акторка повідомила, що за кермом її автівки перебував син. В якийсь момент на зустрічну смугу виїхало інше авто. Римма Зюбіна заявила, що потім водій вийшов з авто й почав говорити до її сина нецензурними словами. Таким інцидентом жінка була неабияк обурена.

Вона опублікувала ролик, в якому показала обличчя водія. Також Римма Зюбіна відразу викликала поліцію. За словами відомої акторки, таким водіям взагалі не потрібно сідати за кермо. Зірка повідомила, що саме через них трапляються жахливі ДТП, в яких гинуть люди.

Римма Зюбіна щаслива, що з нею та її сином все гаразд. Однак, залишати цю ситуацію просто так жінка не збирається. Вона хоче, щоб водій, який спричинив ДТП, був покараний по заслузі.

Шанувальники підтримали акторку й відразу прокоментували її ролик. За словами фанів, вони дуже раді, що жінка не отримала ніяких травм. Також фоловери побажали їй більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Читайте також: Ольга Сумська потрапила до лікарні


Не пропустіть