Вибір електрогітари: які бренди найкращі

Вибір сучасної електрогітари обов’язково зіштовхне новачка в світі музики з десятками незнайомих брендів, виробників музичних інструментів для широкого кола виконавців. І зорієнтуватись в ситуації на самому старті допомагає хіба що ціна інструментів. Аби музикантам-початківцям не було так важко, ми з експертами інтернет-магазину Музлайн зробили коротенький гід по брендах, які займаються виготовленням електрогітар.

Схід та Захід

Історично так склалося, що першу електрогітару https://muzline.ua/uk/elektrohitary/ в світі створила західна людина, громадянин Сполучених Штатів Америки, і перше масове виробництво, відповідно, було запущене саме там. Тому саме США сьогодні залишається батьківщиною найкращих і найперших компаній, які подарували світу тисячі чудових інструментів. Це, звичайно ж:

  1. Gibson
  2. Fender
  3. Martin
  4. Guilt
  5. Dean
  6. Jackson
  7. Schecter та інші.

Об’єми американського виробництва довго задовольняли потреби молодого гітарного ринку в якісних інструментах, але і інші країни не відставали, щоправда, не могли похвалитися такими масштабами. Так, чи інакше, сусідня зі Штатами Канада подарувала світу гітари Godin, які мають дуже характерне впізнаване звучання і доволі високу вартість.

На відміну від Нового Світу, Стара Європа чи то від природної консервативності, чи то з якихось інших загадкових причин виготовленням електрогітар майже не займалася, хоча Велика Британія, батьківщина рок-музики, все ж запропонувала своїм музыкантам електрогітари Vox, які, тим не менше, попри чудову якість і потужне звучання популярності як такої не здобули.

Найпопулярніший електрогітарний бренд Франції – компанія Vigie, випускає чудові безладові електрогітари, але на світове панування у цій царині не зазіхає. До того ж, вартість здатна зупинити будь чий ентузіазм, окрім дуже забезпечених та зацікавлених гітаристів.

А ось Схід, як завжди, зумів здивувати. Японських гітарних брендів досить багато, але найкращі з них:

  • Ibanez
  • Caparison
  • ESP.

Їхні інструменти часто перевершують американські аналоги у якості і красі звучання, ними із задоволенням користуються світові зірки гітарної сцени, а об’єми виробництва просто приголомшують. Поряд з цим експерти інтернет-магазину Muzline не можуть не згадати південнокорейське диво під назвою Cort – бюджетні, але дуже класні гітари для музикантів початківців. На заводах Cort з місцевої сировини виробляють, доречі, бюджетні моделі японських Ibanez, що вже є показником довіри і якості.


Не пропустіть