На Кім Кардаш’ян подали в суд її співробітники

Здавалося б, тільки життя Кім Кардаш’ян почало налагоджуватися і зірка відчула свободу, як тут же на неї звалився позов від її ж працівників. Як повідомляє видання TMZ, семеро співробітників зі служби обслуговування подали в суд на зірку через невиплату заробітної плати.

Згідно з документами, які отримало видання, вони висунули список скарг за нестерпні умови роботи, які Кім створювала для своєї обслуги в розкішному особняку Hidden Hills за 60 мільйон доларів.

Позивачі стверджують, що їм не платили заробітну плату вчасно і 10% заробітку утримувалося нібито для сплати податків, але так і не було переведено державі. А коли один з садівників поцікавився у Кардаш’ян з приводу понаднормових і перерв на обід, вона тут же його звільнила. Інший же позивач, якому лише 16 років, заявив, що Кім змушувала його працювати набагато більше, ніж належить за законом (максимум 48 годин на тиждень у вільний від шкільних занять час).

До слова, представники Кім не стали мовчати і вже дали коментар з цього приводу. За їх словами, зірка наймала зовнішню службу обслуговування і не причетна до угоди між продавцем і персоналом. Вони наполягають на тому, що Кім «не несе відповідальності за те, як продавець управляє бізнесом і їх угодами, які вони уклали безпосередньо зі своїми співробітниками».


Не пропустіть