Весна-літо 2022: 7 головних тенденцій майбутнього сезону

Так, зимовий сезон у самому розпалі, але більшість жінок вже починають готуватися до весни. Під час показів сезону весна-літо 2022 було представлено величезну кількість трендів, але є й ті, які стануть справжніми хітами майбутнього весняно-літнього сезону. Що це за тренди, на які вже зараз можна робити ставку? Про це читайте нижче.

Яскраві кольори

Хоча минулого року домінували зелені відтінки та здебільшого нейтральні кольори. То навесні і влітку 2022 року в першому ряду будуть сміливі відтінки. Скоро вони будуть усюди.

Мікро-спідниці

Навряд чи хтось думав, що це може відбутися, але екстремальні тенденції поступово беруть гору. Тепер модно не міні, а ще коротше. Мікро спідниці стали справжнім вірусним трендом і будуть незамінними у майбутньому сезоні.

Максі-довжина

Сезон весна-літо 2021/22 не знає золотої середини. Вважайте, що спідниці-міді це те, що потрібно відкласти, тому що йдеться про максі-спідниці, якщо ви не любите мікро-довжину.

Темний денім

Джинсові речі темних відтінків будуть найпопулярнішими у майбутньому сезоні. І дивного в цьому нічого немає: вони універсальні, зручні та підійдуть до всього. Мабуть, єдина тенденція 2022 року, яка не тільки стильна, але й практична і її безумовно варто купувати.

Одяг для відпустки

Багато хто починає готуватися до відпустки заздалегідь. І вже придивляються до тих трендів, які презентували нам дизайнери. Тропічні принти та пляжний одяг точно залишаться у центрі уваги.

Позачасова база

Фраза “якість важливіша за кількість” завжди була мантрою, і саме на це багато модників зараз роблять ставки. Позачасова база займає виграшні позиції і точно вас ніколи не підведе.

Стиль 2000-х

Естетика 2000 повернулася і стала більш вірусною, ніж будь-коли, і дизайнери довели, що в сезоні весна-літо 2022 нічого не зміниться.

Тож пориньте у тренди, натхненні 2000-ми роками, бо вони не зникнуть найближчим часом.

Читайте також: Шапки, які вийшли з моди в 2022 та модна альтернатива


Не пропустіть