Дружина Романа Сасанчина показала, як виглядає її живіт за два тижні після пологів

Дружина Романа Сасанчина не так давно стала мамою. Іванна неабияк радіє материнству та кожну хвилину проводить з донечкою. Нещодавно кохана артиста повідомила, що їй робили кесарів розтин.

Дівчина має невеликий шрам внизу живота. Також Іванна показала, як змінилось її тіло після народження донечки. В Instagram-stories дружина Романа Сасанчина опублікувала фото, на якому продемонструвала свій животик.

За словами щасливої мами, з кожним днем він лише зменшується. А ще Іванна показала пластир на швах після кесаревого розтину. Новоспечена мама повідомила, що почуває себе нормально. Шов ще болить, проте, кохана Романа Сасанчина зазначила, що заради донечки терпітиме будь-який біль.

Також Іванна розповіла, що вже два тижні дуже погано спить. Дівчина постійно відчуває втому, а ще її болить голова. Проте, молода мама старається не засмучуватись.

Вона зізналась, що саме маленька донечка заряджає її неабиякою енергією. А ще Іванна отримує величезну підтримку від свого чоловіка.

Шанувальники засипали дружину Романа Сасанчина компліментами та побажали чудового материнства. За їхніми словами, дівчина дуже швидко втрачає зайві кілограми та з кожним днем лише кращає.

Читайте також: 35-річна дружина Володимира Остапчука показала, як виглядає без макіяжу


Не пропустіть