Ведуча “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір розповіла про дачу в Карпатах

Людмила Барбір, яка є ведучою “Сніданку з 1+1”, вирішила розповісти про нерухомість в Карпатах. Минулого року жінка розсекретила, що придбала дачу в мальовничій місцевості. Однак, новосілля вона святкуватиме ще не скоро. За словами Людмили Барбір, наразі в будинку триває ремонт.

Телеведуча з нетерпінням чекає, коли зможе приїхати на дачу й відпочити серед неймовірної природи. За словами жінки, вона давно мріяла придбати нерухомість саме в Карпатах. В горах телеведуча відпочиває найчастіше. Саме там вона черпає неабияку енергію.

А ще Людмила Барбір розсекретила, що найбільше любить ходити по гриби. Їх жінка збирає лише в Карпатах. Гриби акторка сушить, консервує та везе до столиці.

Телеведуча не єдина, хто придбав землю в мальовничих Карпатах. Декілька місяців тому власником земельної ділянки в Карпатах став Дмитро Комаров. Однак, за словами жінки, вони житимуть не по сусідству.

Шанувальники щиро пораділи за телеведучу. А ще вони попросили провести екскурсію  її будинком. Людмила Барбір повідомила, що після закінчення ремонту обов’язково покаже свою дачу в Карпатах.

Читайте також: Олександра Заріцька розповіла про найкраще побачення у своєму житті

Не пропустіть