Олександра Заріцька розповіла про найкраще побачення у своєму житті

Учасниця “Танців з зірками” Олександра Заріцька вирішила розповісти про найкраще побачення у своєму житті. Наразі зірка перебуває у стосунках. Обличчя свого коханого жінка поки що не розсекречує.

Нещодавно у новому інтерв’ю солістка гурту “KAZKA” зізналась, що в її житті було дуже багато побачень. Всі залицяльники намагались здивувати артистку, влаштувавши для неї незабутнє побачення. Про одне з них вона вирішила розповісти.

За словами Олександри Заріцької, їй не подобаються стандартні побачення в кіно чи ресторані. Зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що одного разу для неї влаштували справжню диско-вечірку на воді.

Олександра Заріцька заявила, що це було одне з найкращих її побачень. Обранець артистки орендував катер з магнітофоном. Під час побачення пара чудово провела час. За словами зірки, вона дуже цінує, коли кохана людина докладає максимум креативу та зусиль, щоб сподобатись своїй другій половинці.

Також Олександра Заріцька розповіла, що найбільше їй подобаються побачення, які відбуваються в інших країнах. А ще жінка полюбляє проводити час на музичних фестивалях. За її словами, саме там можна краще дізнатись вподобання свого обранця.

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука розповіла, на кого записаний їхній новий будинок


Не пропустіть