Вчені з’ясували, що цибуля і часник захищають від раку молочної залози

Фахівці з університетів Буффало і Пуерто-Ріко з’ясували, як вживання цибулі та часнику позначається на здоров’ї жінок, пише MedicalNewsToday.

Цілющі властивості цих рослин відомі з давніх-давен. Вони містять ефірні олії, вітаміни групи В, мінеральні речовини. Цибулю і часник застосовують при лікуванні різних хвороб, включаючи діабет і серцеві недуги.

В основу нового дослідження лягли дані понад 600 жінок у віці від 30 до 79 років. 314 учасниць перенесли рак грудей. Фахівці враховували різні чинники: місце проживання, раціон харчування, індекс маси тіла, шкідливі звички, генетику.

Було встановлено: у любительок гострих страв на основі часнику і цибулі ймовірність виникнення раку молочної залози знизилася на 67% в порівнянні з тими, хто ніколи не вживав ці продукти.

Експерти пов’язують захисні функції овочів із вмістом у них великої кількості флавоноїдів і сераорганічних з’єднань, відомих антиканцерогенними властивостями.

До речі, декілька років тому вчені з’ясували, що регулярне вживання часнику та цибулі знижує ймовірність розвитку колоректального раку.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть