Важливі речі при виборі коляски, на які ви не завжди звертаєте увагу

З народженням малюка виникає немало клопотів. Як вдягнути, чим нагодувати, як розважати. Але одним з найскладніших питань є вибір коляски.

Коляска для немовляти

Транспорт для новонародженої дитини — найскладніша тема. Адже гуляти малюку потрібно багато. А його хребет ще зовсім не пристосований до будь-яких навантажень. Отже, важлива ергономіка і комфорт як для мами, так і для дитини. Перш ніж купити коляску, зверніть увагу на наступні показники:

  • тип — для малюків найкращим варіантом є щільна люлька, вона має рівне дно, що дуже важливо для спини крихітного пасажира;
  • вага та габарити — коляску потрібно багато переміщувати, можливо, спускати її зі сходів, заїжджати у вузькі ліфти, двері супермаркетів; тож враховуйте ці нюанси;
  • матеріал — віддавайте перевагу таким тканинам, що легко пруться або чистяться за допомогою ганчірки.

Не знаєте, де знайти відповідний усім вимогам варіант? Завітайте на OLX. Тут і ціни вигідні, і асортимент широкий, і можна замовити швидку доставку.

Коляска для прогулянок активної дитини

Коли малюк підростає, змінюються і вимоги до транспорту. Дитина вже менше спить та лежить. Натомість вона постійно намагається покинути свій транспорт, щоб знайомитись із зовнішнім світом. Отже, потреби до коляски змінюються: При купівлі транспорту для дитини старше 6-8 місяців звертайте увагу на наступне:

  • перекидна ручка — це дуже зручно; адже так ви можете спостерігати за дитиною під час сну і давати їй роздивитися довкілля в інший час;
  • ремені безпеки — надійно фіксують дитину і не дають їй вислизнути з коляски під час руху;
  • знімний бампер — коли дитина підросте, вам не доведеться витягати її в транспорту, вона зможе сідати та вилазити самостійно.

Крім того, не забувайте про зручність. Якщо вам здається, що сидіння розташовано занадто низько або високо, чи ви не можете підлаштувати під себе ручку коляски, не варто купувати таку модель. Вибирайте комфорт і якість, щоб забезпечити чудовий настрій впродовж усіх прогулянок.


Не пропустіть