Василіса Фролова зізналась, що перед пологами ледь не втратила малюка

Українська телеведуча Василіса Фролова, яка в березні народила первістка, ошелешила мережу моторошною історією. Жінка розповіла, як ледь не втратила свого малюка.

Також 43-річна мама розсекретила ціну пологів. За словами Василіси Фролової, на щастя, лікарям вдалося зберегти життя дитини й матері. Телеведуча повідомила, що її пологи були дуже важкими.

Жінка хотіла народжувати природним шляхом. Однак, через важкі ускладнення вагітності їй зробили кесарів розтин. Василіса Фролова дещо переносила малюка. Хлопчик народився на 41-му тижні вагітності.

Також телеведуча зізналась, що кесарів розтин їй зробили через подвійне обвиття пуповиною та гіпоксію. На останніх днях вагітності жінка зовсім не відчувала рухів свого малюка. Перед пологами вона дуже сильно перехвилювалась. Василіса Фролова плакала й боялась втратити дитину.

Пологи жінці обійшлися в три тисячі доларів. Телеведуча перебувала на грані життя та смерті. Однак, на щастя, пологи пройшли успішно. Василіса Фролова насолоджується материнством та розповідає про це в соцмережах.

Читайте також: Син Григорія Чапкіса поділився спогадами про батька, показавши його світлини у молодості


Не пропустіть