Василіса Фролова вразила результатами схуднення після пологів

На початку березня відома українська телеведуча Василіса Фролова вперше стала мамою. Під час вагітності жінка набрала аж 15 кілограм, проте зараз вона повертається в форму, та ділиться своїми успіхами з шанувальниками.

Так, на своїй сторінці у Instagram, 43-річна жінка розповіла, що вже схудла на цілих 9 кілограм. Такого результату їй вдалося досягти всього за 2 тижні після пологів. Крім цього, Василіса стверджує, що абсолютно не обмежувала свій раціон, ба більше, навіть ласувала випічкою та солодощами. Тому телеведучу дуже дивує такий результат.

Фролова розповіла кумедну ситуацію, яка трапилась, коли вона стала на вагу. Додаток не зміг ідентифікувати її, оскільки ніяк не міг збагнути як за такий короткий термін жінка могла втратити стільки кілограм.

Крім цього, Василіса розповіла, що любить смачно попоїсти, і під час вагітності жінка ні в чому собі не відмовляла. Ба більше, у пологовому вона звикла до 6-ти разового харчування. Також телеведуча любить поласувати печенням та іншими смаколиками перед сном. Вона часто оправдовує себе тим, що її син знаходиться на грудному вигодовуванні, а для цього потрібні калорії. Крім цього, Фроловій пощастило з “хорошими” генами, які тримають її в формі.

Читайте також: Після енергійного танцю Аліну Гросу запідозрили у вагітності


Не пропустіть