Василіса Фролова вперше стала мамою

Телеведуча Василіса Фролова отримала новий статус у своєму житті. Жінка вперше стала мамою. Таку радісну новину зірка українського шоу-бізнесу повідомила в соцмережі Facebook. На особистій сторінці Василіса Фролова запостила милу світлину з новонародженим синочком.

За словами жінки, хлопчик з’явився на світ 7 березня. Телеведуча народжувала в одному з елітних пологових будинків міста Києва. Також Фролова повідомила, що після пологів почуває себе чудово.

На світлині щасливі батьки тримають крихітні рученята свого синочка. Жінка вже встигла розсекретити, яке ім’я дасть новонародженій дитині. За її словами, хлопчика назвуть Родіоном.

Щаслива мама зізналась, що відчула неймовірні емоції, коли вперше взяла на руки сина. Телеведуча не соромиться того, що лише в 43 роки вперше народила первістка. Жінка насолоджується своїм малям та приймає привітання від друзів.

Шанувальники відразу засипали Василісу Фролову компліментами. Вони привітали телеведучу з народженням синочка й побажали їй щасливого материнства.

Читайте також: Артист Дзідзьо зізнався, чи готовий стати татом


Не пропустіть