В мережі показали, де знаходиться квартира Олі Полякової

Популярна українська співачка Оля Полякова є власницею двох осель. Перша знаходиться в самому центрі столиці. Однак у квартирі, в якій мешкає зірка, постійно щось ламається.

Знаменитість володіє елітними апартаментами на п’ятому поверсі, а саме навпроти Нацбанку по вулиці Інститутській. Кожного разу Оля Полякова стикається з різними проблемами у своїй квартирі.

Кожної весни в оселі артистки протікає дах, а цього року Оля Полякова показала, як у квартирі обвалилась стеля. Зірка українського шоу-бізнесу планує розширити територію своєї квартири, побудувавши ще один поверх. Робітники заявили, що вони займаються ремонтом даху, кошти для якого збирали всім будинком.

А ще, за словами місцевих жителів, Оля Полякова запрошувала до себе архітектора та з’ясовувала, що можна перепланувати. Крім квартири у центрі Києва артистка має ще розкішну віллу.

Вона знаходиться на березі Дніпра у 80-ти кілометрах від столиці. Такі подробиці повідомили у програмі “Викриття”. За словами фоловерів, Оля Полякова має неабиякі статки та є власницею розкішних осель.

Читайте також: Оля Полякова кардинально змінила імідж та стала брюнеткою


Не пропустіть