Ектор Хіменес-Браво вперше розповів про свої невдалі стосунки

Популярний шоумен та суддя кулінарного проєкту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво вирішив відверто розповісти про свої невдалі стосунки. Подробицями чоловік поділився на особистій сторінці в Instagram.

Він опублікував допис, в якому розповів про невдале кохання. За словами шеф-кухаря, в його житті було лише двоє серйозних стосунків. Перша кохана зірки жила у Монреалі. Вона була дуже самодостатньою та реалізованою.

Для жінки на першому місці завжди стояла кар’єра, тому через деякий час Ектор Хіменес-Браво завершив такі стосунки. Вдруге чоловік серйозно закохався, знаходячись в Україні. Зі своєю обраницею шеф-кухар перебував у серйозних стосунках. Закохані, навіть, планували одружитись.

Однак, в якийсь момент обраниця зірки поставила йому ультиматум. Дівчині неабияк не подобалось, що її коханий є медійною особою. Вона хотіла, щоб Ектор Хіменес-Браво перестав зніматися на телебаченні, а лише займався бізнесом.

Однак, через укладені контракти та домовленості чоловік не зміг відмовитись від шоу-бізнесу. Саме це і стало причиною розриву їхніх стосунків.

Наразі в чоловіка з’явилась нова кохана. Однак, її Ектор Хіменес-Браво не розсекречує. За словами шеф-кухаря, поруч з нею він дуже щасливий.

Читайте також: Леся Нікітюк заінтригувала фанів розкішним букетом троянд від незнайомця


Не пропустіть