Усвідомлений гедонізм: лукбук Valery Kovalska весна-літо 2020

«Навіщо чекати особливого приводу для красивої нового сукні?», – таке питання ставить Валерія Ковальська в своїй колекції весна-літо 2020 року, досліджуючи ідею усвідомленого гедонізму, которий вчить перетворювати кожен момент життя в особливий випадок і віддаватися йому сповна.

Дизайнерка експериментує і привносить ідеї сучасної архітектури в моду, створює і нашаровує додаткові тривимірні форми: крій, фактурні елементи і об’ємну вишивку, перетворюючи одяг в предмет мистецтва. У новій колекції переважають яскраві насичені кольори і авторські принти.

У колекції Valery Kovalska весна-літо 2020 приділено особливу увагу в цьому сезоні: обидва принти присвячені природі, але один стилізований в графічному стилі, а інший – реалістичний. Основним візерунком став «японський фарфор», ідея якого навіяна традиційними гравюрами, які дизайнерка переосмислила в геометричні форми в поєднанні з ручною вишивкою японським стеклярусним бісером. Також в колекції, як принти були використані кадри українського фотографа Ксенії Каргіної, яка відобразила зграю фламінго на тлі болівійського вулкана.

Створюючи яскраву, архітектурну і при цьому комфортну для носіння одежу, Валерія Ковальська підтримує ідею розумного споживання – де кожен елемент гардероба може підходити для безлічі різних приводів. Інвестувати в вироби високої якості, які можна одягати не тільки на один вечір, – це крок назустріч одночасно гедонізму і усвідомленої філософії споживання.

Джерело vogue

Не пропустіть