Українські зірки розповіли, як пережили рік «корони»

Ольга Сумська, Надія Матвеєва, Ганна Добриднєва, Світлана Вольнова, Наталія Валевська та В’ячеслав Соломка розповіли, що приніс їм «ковідний» рік та з яким досвідом вони увійшли у 2021-й.

Зірки узяли участь у фотопроекті «Без корони» фотографа Костянтина Ревуцького.

«2020 рік став незвичайним для усіх нас, поставивши нові умови та виклики, до яких ми не були готові, – розповідає фотограф. – Covid19, «корона», змусив нас змінити звичний перебіг подій, скоригувати діяльність, стиль життя та мислення. Ми запросили зірок розповісти, як вони отримали позитивний досвід зі складного року, як він вплинув на їхню професію і чи відбулася переоцінка. Відомі особистості тримають корону в руці, тому що перед пандемією усі рівні».

«Це був непередбачуваний рік! Але він був чесний. Про справжні почуття і справжніх людей. В черговий раз переконалася, що будь-яка подія – це нова можливість. За цей рік я встигла написати саундтрек до серіалу, почала співпрацювати з музикантами з різних країн світу, вперше в житті записала тріо і навіть встигла погастролювати в Америці й зняти там кліп. Можна весь світ закрити на карантин, скасувати концерти і всі свята поставити на паузу, але творчість на паузу поставити неможливо», – впевнена співачка Анна Добриднєва.

«Робота в публічній площині сповнена великої кількості спокус, – зізнається відомий телеведучий В’ячеслав Соломка. – Іноді сам не помічаєш, як уже потрапив до них на гачок. А все тому, що постійно біжиш, женешся за якоюсь метою, не звертаючи уваги
на людей навколо. І природно на твою адресу починає лунати про «корону на голові». Іноді дуже складно усвідомити це і озирнутися, подивитися на себе і ситуацію збоку. У 2020-му за іронією долі саме «корона» змусила пригальмувати й замислитися про те, хто я і куди йду. Для мене цей рік став роком трансформації й дорослішання, у тому числі професійного. Розваг стало менше, я став серйознішим, освоїв політичну і соціальну ніші. Цей рік дав мені зрозуміти, що змінюватися не страшно, а навпаки добре. Зміни – це розвиток і прогрес. А зупинка – це смерть. Я вибираю жити, розвиватися і бути щасливим».

«Цей рік почався з того, що дуже близька мені людина злягла на два місяці від хвороби, – поділилася співачка Наталія Валевська. – І в одну мить всі життєві задачі відійшли на десятий план, найприорітетнішим стало те, щоб я допомогла зцілитись і позбутись «корони» дорогій серцю людині. Згодом ввели карантин і відмінився мій тур. Я впала в депресію, не знаючи, що робити і як далі бути. Але цей рік довів – знання перемагають будь-яку кризу! Я почала практику лайф-коуча, відкрила піар-агентство, стала амбасадором кількох клубів і провела мотивуючі майстер-класи з саморозвитку та ораторського мистецтва. Крім того, випустила два альбоми. І, знаєте, я ще ніколи так багато не раділа, і не сміялась, як у цьому році. Завдяки цьому непростому, але дуже повчальному року я пройшла глибокий процес
внутрішньої трансформації і радію кожній хвилині життя».

Народній артистці України Ользі Сумській минулий рік також приніс досвід нової діяльності. «За багаторічну акторську діяльність я одягала багато різних корон. А от в житті завжди залишаюся собою. Це дуже важливо для сприйняття сучасного світу. Я швидко реагую на навколишні зміни, сприймаю нові технології, як щось незвідане та яскраве. Цей рік вніс свої корективи, я почала нову справу, відкрила свій бренд одягу і хочу розвиватися в цьому напрямку. Дуже важливо прислухатись до своїх бажань і втілювати їх в життя!».

«Для мене цей рік став ще одним роком внутрішнього зростання, а також колаборації з іншими людьми, – розповіла світська левиця та телеведуча Світлана Вольнова. – Пандемія направила всіх нас на простори інтернету, тож я зосередилася на майстер-класах онлайн, на Тік струмі та на активностях в інстаграмі. Також ми з дочкою випустили колекцію енергетичного одягу».

«Я маю подякувати 2020 року з його «короною» за те, що він був не надто суворим зі мною. Я не подорожувала, проте мала нагоду щодня гуляти з собакою, не порушуючи правил карантину. Так, деякі телевізійні проекти було призупинено, але стартувала «Неймовірна правда про зірок» на радість нам і глядачам. Я ще більше відчула близькість з рідними. Допомогла своїй літній мамі влаштувати життя так, щоб обмежити зайві контакти та піклуватися про здоров’я. Звісно, буває сумно й лячно через невизначеність та обмеження. Проте я впевнена, що криза мине, і ми станемо більш сильними, впевненими та люблячими», – запевнила телеведуча Надія Матвеєва.

Фотопроект «Без корони» реалізовано за підтримки арт-ательє «Інфанта Карнавал».

Читайте також: Зірки українського шоу-бізнесу розповіли про початок своєї співочої кар’єри


Не пропустіть