Зірки українського шоу-бізнесу розповіли про початок своєї співочої кар’єри

Зірки українського шоу-бізнесу вирішили поділитися тим, з чого розпочалася їхня кар’єра. Відома співачка Тіна Кароль повідомила, що вперше люди почули її голос на шоу “Караоке на Майдані”. Ще у 2005 році вона показала, як вміє співати. За словами артистки, в той час Тіна вступила до Національного авіаційного університету, проте, її завжди притягувала саме музика. На шоу вона виконала пісню “Солодким гріхом”, автором якої є Таїсія Повалій.

MELOVIN теж розпочинав свою кар’єру з “Караоке на Майдані”. Він виступив з піснею “Hello”. Тоді всі знали його, як Костянтина Бочарова. Потім хлопець пішов на шоу “Х-фактор”, в якому переміг. Саме з того часу виконавець почав набувати популярності.

Відомий український артист Віталій Козловський показав свій голос та харизму не лише на шоу “Караоке на Майдані”, а й в програмі “Шанс”. Ігор Кондратюк став продюсером ще тоді невідомого нікому хлопця, зробивши з нього справжню зірку.

Анастасія Кочетова розпочала свій музичний шлях з шоу “Фабрика зірок”. Тоді вона виступала під псевдонім Еріка. Сьогодні MamaRika є однією з найуспішніших зірок українського шоу-бізнесу.

Читайте також: Зірки українського шоу-бізнесу заколядували у Львові


Не пропустіть