Українські зірки розказали, чим їх дратують власні дружини

В українському шоубізі безліч подружніх пар, які давно одружені та виховують спільних діточок. І хоча ці селеб обожнюють одне одного – це не означає, що в їхньому житті не виникає ситуацій, коли вони по-справжньому можуть злитися на своїх половинок.

В інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” вітчизняні знаменитості відверто розказали, через що можуть біситися в своїх стосунках з дружинами. Ба більше, красунечки також знають, чим можуть вибісити своїх мужчинчиків.

Так, співачка Аліса Тарабарова вважає, що може розлютити свого обранця з будь-якого приводу. Як жартує артистка, якби не велике та сильне кохання, то вони б з чоловіком давно одне одного повбивали.

А от танцівник Олександр Стоянов каже, що його дружина Катерина Кухар може змушувати його нервувати через своє марнотратство. Найбільше за все балерина витрачає на ювелірні прикраси та одяг.

Акторка Ольга Сумська також любить витрачати багато грошенят на себе. В основному вона купує дорогі тканини, якими зайняла левову долю свого помешкання.

Дружина ведучого Анатолія Анатоліча теж тринькає грошенята, але лише на сім’ю. Хоча, 35-річний чоловік вважає, що міг би зекономити краще, ніж кохана.

А от Володимир Дантес скаржиться, що Надя Дорофеєва майже нічого не готує вдома, через що вони багато сваряться.

Співака Арсена Мірзояна дратує, коли дружина Тоня не дає йому спокійно приготувати вечерю, бо постійно намагається щось поцупити прямо під час приготування.

Ну а це список зіркових жінок-нечупар, які ой як не люблять прибирати за собою одяг, який був завчасно розкиданий по хаті:

  • Світлана Тарабарова;
  • Віра Кекелія;
  • Інна Мірошниченко.

У дизайнера Андре Тана інша проблема – його жінка надто педантична. Як зізнається модельєр, він просто дуже довго був холостяком, тому звик жити за власними правилами, а приймати спосіб життя коханої йому й досі важко.

Потап і чоловік Ірини Білик лютують через залицяльників своїх обраниць. Ці двоє терпіти не можуть, коли довкола їхніх красунечок збираються інші мужчинчики. Та сама проблема й в Ілони Гвоздьової, але це не псує відносин між нею та коханим.

Джерело Радіо Люкс

Не пропустіть