Учасник “Холостячки” Роман Свечкоренко встряв у бійку та зламав руку

Учасник другого сезону проєкту “Холостячка” Роман Свечкоренко поділився з фоловерами дуже неприємною новиною. За словами чоловіка, разом зі своїм другом Богданом Шелудяком він повертався додому. Виявилось, що блогери стали свідками дуже неприємної ситуації.

Вони побачили, як двоє чоловіків тримали двері авто та не давали проїхати незнайомій дівчині. Роман Свечкоренко та Богдан Шелудяк без вагань заступились за дівчину. Однак, незнайомці відреагували на це дуже негативно.

Блогери встряли у бійку, під час якої постраждали. За словами учасника “Холостячки”, така курйозна ситуація сталась з ними ввечері 19 грудня.

Також чоловік повідомив, що після бійки відправився зі своїм другом у відділок поліції, щоб дати свідчення. Саме там Роман Свечкоренко зрозумів, що пошкодив руку. В лікарні блогеру діагностували перелом лівої руки. Йому наклали гіпс та відправили додому.

Учасник “Холостячки” зізнався, що день Святого Миколая цього року запам’ятає надовго. Роман Свечкоренко обурений, що потрапив в таку неприємну ситуацію.

Однак, за його словами, чоловік не міг пройти повз та не допомогти незнайомій дівчині. Фоловери заявили, що блогер зробив все правильно. А ще вони побажали чоловіку якнайшвидшого одужання.

Читайте також: Світлана Тарабарова зізналась, що змушена була відвідати психолога


Не пропустіть