У рваних джинсах та з цигаркою в руці Слава Камінська показала, як виглядала декілька років тому

Ексучасниця гурту “НеАнгели” Слава Камінська вирішила поділитись з фанами архівними кадрами. Артистка часто спілкується з фоловерами в соцмережі Instagram, розповідаючи їм про своє життя.

На цей раз жінка пригадала, який вигляд мала декілька років тому. На сторінці в Instagram вона опублікувала рідкісні світлини, на яких зовсім на себе не схожа.

Колись у Слави Камінської було яскраве руде волосся. Артистка постала перед камерою у стильних рваних джинсах та темній картатій сорочці.

Свій образ зірка українського шоу-бізнесу доповнила головним убором. А ще виконавиця тримає в руці цигарку. За словами багатьох шанувальників, зараз жінка дуже змінилась.

Колись в артистки була зовсім інша форма брів. Слава Камінська постійно робила яскравий макіяж та з’являлась в ефектному вбранні. У дописі колишня солістка гурту “НеАнгели” поцікавилась в шанувальників, чи вгадають вони, якого року були зроблені архівні фото.

Фани відразу прокоментували нову публікацію жінки й засипали її компліментами. А ще велика кількість фоловерів повідомила, що протягом декількох років зірка дуже змінилась. Вона стала лише жіночнішою та привабливішою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Читайте також: Лідія Таран розповіла, як виховує донечку та розсекретила, чи зустріла нове кохання


Не пропустіть