“У нього стільки шанувальниць”: дружина Dr. Dre подала на розлучення після 24 років шлюбу

55-річний американський репер і бізнесмен Андре Ромеллу Янг, більш відомий як Dr. Dre, розлучився з 50-річною Ніколь Янг. Юрист пішла від батька своїх дітей.

У зірки хіп-хопу за плечима 24 роки спільного життя з обраницею. Ініціатива розірвати сімейні узи виходила від Ніколь. Вона подала на розлучення з одним з найуспішніших артистів світу.

В якості причини розставання жінка назвала «стандартні» непримиренні розбіжності. Подружжю потрібно розділити спільно нажите майно. Йдеться про суму в 800 мільйонів доларів, повідомляє TMZ . Проблема полягає в тому, що у пари немає шлюбного договору, тому подружжя будуть відстоювати свої інтереси в суді.

Фанати з гіркотою сприйняли новину про розлучення кумира. «Сумно, що поробиш», «У нього дуже багато прихильниць, ось хтось і вкрав», «Сумно, може, помиріться?», «Тільки не це, стільки пар розпалося, що таке?», «Така красива пара була, як шкода »- прокоментували вони.

Dr. Dre виховує трьох дітей. Янг в 1997 році подарувала йому сина Труфа, в 2001-му народилася донька Трулі. Від минулих відносин у музиканта є два спадкоємця – Кертіс Янг і Марсель. Ще одна дитина, Андре Янг-молодший, померла в 2008-му від передозування наркотиками. Хлопцеві було 20 років.

Співак останнім часом сконцентрувався на продюсуванні колег. Він відомий успішною роботою зі Snoop Dogg, 2Pac, Кендриком Ламаром і The Game.


Не пропустіть