Тимур та Інна Мірошниченки всиновлюють другу дитину

Відоме зіркове подружжя Тимур та Інна Мірошниченки не так давно всиновили дитину. Вони стали багатодітними батьками, тому дуже цьому радіють. Нещодавно кохана телеведучого заявила, що подружжя наважилось всиновити ще одну дитину. Деякими подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

Інна Мірошниченко розповіла, що отримала всі необхідні документи, згідно з якими вона тепер кандидатка в усиновлювачі. Жінка неабияк щаслива, що зовсім скоро в її сім’ї з’явиться ще одна дитина. Інна Мірошниченко не стала розповідати, кого саме хоче всиновити. “Одна маленька вічність, і я знову офіційно кандидатка в усиновлювачі”, – заявила дружина шоумена.

Відомо, що орім рідних дітей подружжя виховує 2-річного Марселя. Хлопчик має чимало проблем зі здоров’ям. Однак, Тимур та Інна Мірошниченки роблять все можливе, аби син був здоровим та щасливим. Вони огортають хлопчика великою любов’ю й турботою.

Фоловери щиро пораділи за подружжя. Вони похвалили Інну Мірошниченко за такий серйозний крок та назвали дуже доброю. Також підписники побажали жінці успіхів у всиновленні дитини. Вони з нетерпінням чекають, коли дружина Тимура Мірошниченка детально розповість, кого саме хоче всиновити.

Читайте також: Раміна Есхакзай прокоментувала стосунки з бойфрендом, який служить в ЗСУ

Не пропустіть