Три основні методи омолодження шиї і зони декольте

Ніжна, тонка шкіра шиї і зони декольте вкрай вразлива до негативного впливу навколишнього середовища, і тому з віком прояви старіння тут стають занадто очевидними. Ми розповімо вам, як повернути молодість цим делікатним зонам.

1. Ін’єкційні методи

Виправдане розв’язання проблеми – ін’єкції, основний компонент яких – гіалуронова кислота. Сьогодні в арсеналі косметолога дуже великий вибір подібних препаратів. Багато з них додатково збагачені факторами росту, вітамінами і пептидами. Лікар індивідуально підбере саме той препарат, який врахує і ваші побажання, і особливості стану вашої шкіри. Також препарати-біоревіталізанти можна поєднувати з плазмоліфтингом – ін’єкціями власної плазми, збагаченої тромбоцитами, що підсилює омолоджуючий ефект.

Тривалість

Тривалість курсу ін’єкцій залежить від типу препарату. Одні виконуються раз на тиждень, інші – раз на десять днів, раз на місяць або навіть одноразово. В середньому курс складається з чотирьох процедур. Після ін’єкцій можлива поява слідів від уколів (папул), але все це швидко і безслідно проходить.

Результат

Шкіра розгладжується, стає більш пружною, зволоженою, поліпшується її колір. Ефект зберігається до пів року.

2. Апаратні процедури

Найбільш ефективним для омолодження шкіри шиї та декольте є голчастий RF-ліфтинг. Насадка з мікроголками доставляє RF-енергію в тканини, нагріває їх, стимулюючи вироблення колагену, і дає виражений ліфтинг-ефект.

Після процедур відзначається почервоніння шкіри і, можливо, легкий набряк, тривалість яких залежить від чутливості шкіри і використовуваних режимів. Як правило, вони зникають у той же день. Нагрівання і мікропрокол при процедурі іноді можуть стати причиною відчуття сухості шкіри, яке тримається декілька днів. Але це також тимчасове явище.

Тривалість

Кількість сеансів RF-ліфтингу залежить від вираженості вікових змін. Зазвичай виконують дві – чотири процедури з інтервалом у місяць. Оптимальне рішення – поєднувати апаратні та ін’єкційні процедури, чергуючи вплив.

Результат

Підвищується щільність шкіри, усуваються зморшки і в’ялість, вирівнюється рельєф і колір шкіри. Ефект зберігається до року.

3. Ниткова імплантація

Для омолодження шиї і зони декольте підходять мезоніті. Ними коректують в’ялість і млявість тканин. Якщо завдання – досягти ліфтинг-ефекту, використовують хірургічні нитки. Ними працюють над овалом обличчя і підщелепної зони, в області шиї їх не застосовують. При корекції області шиї і зони декольте слід працювати виключно в потрібному шарі – підшкірно-жирової клітковини – і не йти занадто глибоко (під платізму), бо це неефективно і, крім того, ще й небезпечно.

Тривалість

Тривалість втручання і термін реабілітації залежать від того, яка зона коригується. Зазвичай це займає не більше пів години, а відновлення – однин-три тижні. За цей час проходять синці й можливі набряки.

Результат

Розгладжуються зморшки, підтягуються тканини, шкіра стає більш молодою, пружною і гладенькою. Ефект зберігається два-три роки.

Джерело kiz

Не пропустіть