Тренди осені 2021: наймодніші варіанти фарбування волосся

Новий сезон – новий колір волосся, так? Навіть якщо ви не слідуєте цьому модному правилу, а просто хочете змінити колір волосся, варто обов’язково придивитися до осінніх трендів. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі кілька кращих варіантів, серед яких ви обов’язково знайдете відповідний відтінок.

Двоколірне фарбування

Кращий тренд для всіх, хто не може визначитися, в який колір пофарбувати волосся. Особливо, якщо вибір стоїть між світлим і темним відтінком. Поєднуйте їх в одній зачісці, і тоді не доведеться вибирати!

Яскравий чубчик

Це трендове фарбування прийшло до нас з подіуму! Воно з’явилось на зміну фарбування передніх пасом – money piece. Пофарбуйте чубок в улюблений колір, і ви будете наймоднішими.

Кольорові пасма

Навіть одне кольорове пасмо в волоссі зробить образ більш цікавим і унікальним. Якщо у вас темне волосся, виберіть світлий відтінок, а блондинкам буде круто зупинитися на кольоровому акценті.

Маджента

Яскраво-рожевий відтінок маджента буде найголовнішим яскравим кольором волосся цієї осені. Обирайте неоновий колір і можете бути впевнені, що будете в тренді.

Але, якщо вам подобаються більш спокійні варіанти фарбування, зверніть увагу на варіант з темними корінцями і трохи приглушеними, але все одно яскравими кінчиками.

Coconut Candy

Це дуже м’який варіант фарбування money piece для блондинок. У ньому пасма біля обличчя виділяються яскравим блондом, а решта волосся на тон або два темніша. Дуже красиво і стильно.

Каштаново-рудий колір волосся

Колір волосся «червоне дерево» ідеальний для осені. Він поєднується з осінньою природою: золотистими і жовтим листям, сірим небом і іншими кольорами сезону.

Чорний, але синій

Синяво-чорне волосся нарешті в моді! А ще різноманітні варіанти кольорового фарбування всіх відтінків синього на чорному волоссі.

Можна пофарбувати волосся пасмами, зупинитися тільки на кінчиках або навіть пофарбувати волосся повністю. Будь-який варіант буде модним!

А якщо вам не подобається синій, то колір морської хвилі теж в тренді. Особливо круто він виглядає з меліруванням.

Читайте також: Трендові зачіски на літо 2021: 14 модних варіантів


Не пропустіть