Тренди 2021: модні стрижки

У житті кожної жінки бувають такі моменти, коли шалено хочеться щось в собі змінити. Але як бути, якщо зовсім немає бажання йти на крайні заходи – фарбувати волосся, робити пірсинг чи татуювання?.. У такій ситуації на допомогу приходить стрижка – найбезпечніший спосіб трохи змінити свою зовнішність! Тим більше в цьому сезоні величезна кількість актуальних варіантів.

У цій статті ми вирішили поговорити з вами про модні зачіски і перерахувати тренди 2021 року.

Зачіски на довге і середнє волосся не відрізняються різноманіттям. Мабуть, найпоширеніша і актуальна стрижка для власниць такого волосся – це каскад. Він ніколи не виходить з моди і чудово виглядає як на довгому, так і на середньому волоссі.

Ще одна вічно актуальна зачіска – класичне каре. Це може бути як подовжений варіант, так і каре на короткому волоссі.

Боб-каре – чудовий варіант для тих, хто не хоче занадто коротку стрижку, але в той же час бажає виділятися. Виглядає стильно і незвично.

Природність і легка недбалість як ніколи актуальні в цьому сезоні. Тому ще одна модна зачіска цього літа – це Шеггі. Така невимушена стрижка додасть будь-якому вашому образу грайливості!

Сессон – стрижка не для всіх. Вона ідеально підійде тим жінкам, які дуже люблять підкреслювати свою індивідуальність. З нею ви будете виглядати благородно і елегантно.

Ще одна модна зачіска 2021 року – італійка. Вона сподобається любителькам ретро-стилю і романтичних образів.

Ну і звичайно, Піксі! Це яскрава зачіска для неординарних панянок. Така стрижка точно буде привертати до вас увагу.

Ми впевнені, що з усього цього різноманіття ви виберете щось для себе і обновите свій образ в літній сезон!

Читайте також: 12 модних стрижок, які будуть в тренді цієї осені


Не пропустіть