Тренди 2021: 5 наймодніших речей

З настанням нового року прийшла пора оновлювати свій гардероб. Пропонуємо вам дізнатися, які речі будуть в тренді в цьому році.

Бра-топи

Безумовно, бра-топ – мастхев 2021 року. На весняних-літніх Тижнях моди вони з’являлися практично в усіх колекціях всіх модних будинків. Носити їх в цьому році можна буде як на голе тіло, додаючи зверху оверсайз піджак, так і поверх суконь і сорочок. Виглядає дуже гаряче!

Більше оверсайзу

Thanks, corona і 2k20, завдяки вам наш повсякденний дрес-код став набагато розслабленішим. Тому в 2021 ми будемо носити супер об’ємні худі, подовжені толстовки, величезні піджаки і брюки ультравільного крою.

Мікро-сумки

Новий рік – чудовий спосіб розвантажити свої величезні сумки від зайвих речей і залишити тільки найнеобхідніше. Бальзам для губ, телефон і ключі від будинку. В 2021 слідуємо тренду від Жакмюса – носимо супермаленькі сумочки! Тим більше, що вони зараз з’явилися майже на кожному кроці, і навіть в мас-маркеті.

Туфлі з відкритою п’ятою

В кінці січня починаємо активно закликати весну і літо – купуємо собі модні туфлі з відкритою п’ятою, поки їх ще не розкупили у всіх магазинах міста. Адже це – ще один спекотний тренд, який з’явився в колекціях багатьох дизайнерів.

Широкі джинси

Чорні, сірі, сині, голубі – вибирайте будь-які! Чим ширше, тим краще. Цей тренд плавно перекочував з 2020 в 2021, а ми й раді. Адже виглядають такі джинси дуже круто!

Читайте також: Модні тренди 2021: який верхній одяг вибрати зараз, щоб носити його і в наступному сезоні


Не пропустіть