Модні тренди 2021: який верхній одяг вибрати зараз, щоб носити його і в наступному сезоні

Взимку бажано, щоб було не тільки тепло, а ще й хочеться красиво виглядати. Синоптики обіцяють, що цей сезон буде теплим і сніжним, тому розглянемо образи не тільки з пуховиками і шубами, але й з пальто. Насамперед верхній одяг повинен зігрівати і захищати від снігу. Але й красивим зовнішнім виглядом нехтувати не варто. Адже, навіть взимку хочеться виглядати модно, хоч практичність і стоїть на першому плані.

Пальто в клітинку

Зараз пальто не є особливо строгим елементом одягу. Тепер його можна поєднувати не тільки з чобітьми, але й з кросівками та звичайним спортивним костюмом. Такий образ виглядає досить стильно, при цьому він дуже зручний для повсякденного життя. Також в більш теплу погоду, під пальто можна одягнути теплий светр або худі.

Пуховик з екошкіри

Практичність набирає популярності, так що оверсайз все ще в тренді. Але в цьому сезоні в тренді будуть шкіряні пуховики. Вони захистять вас і в хуртовину, і в дощ. Це відмінна заміна спортивним образам, навіть якщо модель об’ємна. Таку річ можна поєднувати і з джинсами, і з трикотажним костюмом і навіть з сукнею. Подібні пуховики – відмінна універсальна річ, яка врятує зимовий образ, і буде поєднуватися з будь-яким одягом.

Довгий пуховик

Довгі пуховики все ще не виходять з моди. Сьогодні з довгим пуховиком можна поєднувати з сукнею в підлогу. У цьому сезоні, як і в минулому, в тренді буде пуховик ковдра, такий верхній одяг повністю захистить вас від негоди. Також варто звернути увагу на воріт, щоб він повністю закривав шию. На зміну об’ємним комірам приходять звичайні капюшони.

Пальто з еко-хутра

Якщо ви любителька шуб, то поспішаємо повідомити, що на зміну моделям з натурального хутра прийшли пальто з еко-матеріалів, які не поступаються по теплу натуральним. Зараз все більше дизайнерів відмовляються від жорстокості і обирають етичність. На даний момент вибір дуже великий і плюс до всього ціна значно нижча, що не може не радувати.

Читайте також: Цікаві тренди 2021: 8 речей, на які варто звернути увагу


Не пропустіть