Трендовий манікюр з наклейками та слайдерами 2023: 12 стильних ідей

З тих самих пір, як з’явилися наклейки та слайдери, багато майстрів з манікюру зітхнули з полегшенням, оскільки відпала необхідність відтворювати на нігтях бажані малюнки за допомогою спеціальних наборів кистей та лаків. Незважаючи на те, що в тренді мінімалізм і максимальна природність, нейл-арт з використанням найрізноманітніших наклейок і слайдерів, як і раніше, актуальний серед любительок подібного дизайну та сміливих модниць, особливо влітку.

За допомогою лише однієї наклейки у вигляді жучка чи метелика можна оживити будь-який однотонний манікюр, надавши йому якоїсь грайливості.

У літній сезон досить часто використовуються яскраві відтінки гель-лаків, дозволяючи майстрам з манікюру робити однотонний манікюр цікавішим за допомогою простих наклейок.

Інфантильність у тренді – так за допомогою відповідних наклейок можна зробити дизайн із сердечками, милими звірятками та невигадливими квіточками на ніжно-блакитному тлі.

У літній сезон, коли багато хто вирушає у відпустку, зростає популярність дизайну нігтів з яскравими забарвленнями та комбінаціями, лідером яких є манікюр з квітковими та рослинними мотивами.

Якщо невигадливий манікюр вас не приваблює, спробуйте комбінований варіант, в якому кожна нігтьова пластина має свій, яскравий або не дуже, дизайн.

Стильна абстракція, як тренд останніх кількох років, може бути різною: мінімалістичною або ексцентричною – все залежить від вашого бажання і майстерності обраного фахівця з манікюру.

Манікюр з прямими або кривими лініями далеко не завжди можна зробити за допомогою наклейок, але все ж таки краще використовувати їх – таким чином ви заощадите час, витрачений на процедуру.

Безумовно, манікюр із милими малюнками робить мінімальна кількість сучасних модниць, але варто визнати, що подібний дизайн нігтів насправді дуже мило виглядає.

Коли наклейки та слайдери тільки з’явилися, вони були досить простими, але поступово їхній асортимент дозволив майстрам створювати на руках клієнтів справжні витвори мистецтва.

Грайливі, пікантні, жартівливі – такі наклейки на нігтях говорять про те, що модниця легко ставиться до всього і не надто вразлива.

Милі сердечка на нігтях не завжди говорять про вітряність чи романтичність натури, часом їх роблять ті представниці прекрасної статі, кому хочеться гостроти та новизни.

Мило і кумедно – так можна назвати нейл-арт, у якому є плями корови та пакетик із молоком. Мабуть, такий дизайн воліють робити тільки найсміливіші модниці.

Читайте також: Модний манікюр на літо 2023: цікаві ідеї та нові тренди

Не пропустіть