Трендовий манікюр на жовтень 2021: прохолодні тони, барвистий декор та ідеї дизайну

У цій статті ми з радістю поділимося з вами прохолодними, насиченими і барвистими покриттями жовтня. Коли настає холодна пора року, з’являються неймовірні приклади палітри і робіт, які просто заворожують. Багато з них вам захочеться повторити але не все зробиш відразу (а шкода).

Одні з найпопулярніших прохолодних тонів на жовтень: темно-зелений (пігментний, індійський, листяно-перламутровий), коричневий (кавовий, помірно-оливковий, натуральна умбра), синій (ультрамариновий, перський, сизий), сірий (графітово-сірий, темний, фельдгрей), чорний (пурпурово-чорний, синювато-чорний, бурштин) та інші, які просто не помістяться в нашому огляді.

Можемо собі уявити наскільки складним може бути вибір, якщо у майстра, припустимо, буде максимально підготовлена палітра і підібрана гама. На жаль, це не вирішує ситуації, а навпаки. Чим більший асортимент, тим важче клієнтові визначитися.

Тому бажаємо вам не пізнати муки пошуку і вибору, а відразу побачити свій неймовірний, красивий і унікальний колір, ідею і здійснити задумане. Приємного всім перегляду, відмінного настрою, прохолодного тону на ручках і барвистого дизайну.

Читайте також: Трендові ідеї для модного осіннього манікюру 2021


Не пропустіть